Mecem Mekanik Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri, bir ortamda hava değişiminin gerçekleşmesini sağlayan sistemdir. Kirli hava çekilir ve yerini taze hava alır. Kalitesi düşen havanın ortamdan uzaklaştırılarak, ortama basılacak taze havann gerekli filtrasyonlardan geçmesini sağlamak ve uygun hız ve istenen ortam koşullarına getirilmiş halde hedef ortama ulaşmasını amaçlamaktadır.

Panasonic
Alanında Uzman Alanında Uzman Mühendis Kadrosu
Sektör Tecrübesi 20 Yıllık Sektör Tecrübesi
Tamamlanan Proje 420+ Tamamlanan Proje

Taze Havalandırma Sistemleri

Taze havalandırma sistemleri; çoğunlukla klima sistemleriyle bağlantılı olarak kullanılan sistemlerdir. Dış ortamdan alınan oksijen bakımından zengin havanın; koku, toz ve partiküllerden temizlenerek, iç ortama gönderme prensibine göre çalışır.

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel havalandırma sistemleri, ortam ne kadar kirleniyor olursa olsun, tüm havalandırma ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere tasarlanır. Üretim tesislerinde meydana gelen kötü koku, buhar, egzoz gazı gibi birçok kirletici madde, üretim esnasında oluşur.

Klima Santralleri

Klima santralleri; ısıtma, havalandırma ve klima sisteminin parçası olarak, havanın yeniden şekillendirilmesi ve sirküle edilmesi için kullanılır. Dış havayı alan klima santralleri, ister %100 taze havalı olarak, istenirse bina içindeki egzost havası ile karışım yaparak havayı belirlenen sıcaklık ve nem noktasına getirerek ortama gönderir.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız

Bilgi ve İletişim Formu

Hizmetlerimizden yararlanmak veya satın almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun!