mecem-mekanik-logo Mecem Mekanik Taahhüt Mühendislik
Mecem Mekanik Taahhüt Mühendislik Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;

Kurulduğu günden itibaren, tesisat sektörü içerisindeki tecrübesi, HVAC bilgi birikimi ile birlikte kurduğu mekanik sistemlerin kalitesi ve verimliliğini birinci planda tutarak, sektörümüzün öncü firmalarından olmayı hedefleyen, uzman kadro, takım çalışması ve mutlak başarı prensiplerini hedef almış bir firmadır.

MECEM MEKANİK ve çalışanları olarak kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimsememizden dolayı, ürettiğimiz çözümlerde doğayı ve insanı birinci öncelik olarak görmekte, projelerimizde sürekli gelişimi ve iyileşmeyi hedeflemekteyiz. Firma faaliyetlerimizde etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde hareket etmekte müşterilerimize karşı açık, dürüst ve uyumlu şekilde davranmaktayız.

MECEM MEKANİK olarak amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir. Bu hizmeti müşterimize ulaştırırken, tesisat ve HVAC teknolojilerindeki güncel gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Ek olarak projelerimizde müşterilerimize gerekli yönlendirmeleri yaparak yüksek verimliliğin sağlanması ve işletme maliyetlerinin düşürülmesi öncelikli hedefimizdir.

MECEM MEKANİK yüksek bilgi birikimi ve tecrübesi ile proje aşamasında teknik bilgi ve destek, satın alma aşamasında satış ve pazarlama, uygulama esnasında taahhüt donanımları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.