Mecem Mekanik Daikin VRV Sistemleri

Sektöründe öncü olan markanın Daikin VRV / VRF klima sistemleri içerisindeki geniş yelpazesi kullanım alanlarını genişletir. VRV serisi yenilikçi teknolojilere cevap veren bir sisteme sahiptir. Akıllı tasarımıyla göze çarpan özellikleri içerisinde barındırır. Ticari kullanıma yönelik iklimlendirme kontrolünde üst sırada tercih edildiği görülür. Hava soğutmalı ve su soğutmalı dış üniteleri farklı şekillerde tasarımı meydana gelmiştir. Toprak kaynaklı, standart, ısı geri kazanımlı veya heat pump konfigürasyonlarında uygun değerle performans sağlayacak tasarımlarla oluşumu tamamlanmıştır. Normal ısıtma ve soğutma proseslerini taze havayla havalandırma sayesinde gerçekleştirdiği gözlemlenir.

Panasonic
Alanında Uzman Alanında Uzman Mühendis Kadrosu
Sektör Tecrübesi 20 Yıllık Sektör Tecrübesi
Tamamlanan Proje 420+ Tamamlanan Proje

Dış Ünite VRV Ürünleri

Daikin RXYSQ-TY1 Mini VRV

Daikin RXYSQ-TY1 Mini VRV

Daikin RXYSCQ4-TV1 Mini VRV

Daikin RXYSCQ-TV1 Mini VRV

Daikin - RXYQ-U / RYYQ-U Dış Ünite VRV Sistemi

Daikin – RYYQ-U Dış Ünite VRV Sistemi

Daikin - RXYQ-U / RYYQ-U Dış Ünite VRV Sistemi

Daikin – RXYQ-U Dış Ünite VRV Sistemi

İç Ünite VRV Ürünleri

Daikin – FXAQ-A Duvar Tipi İç Ünite VRV

Daikin – FXAQ-A Duvar Tipi İç Ünite VRV

Daikin - FXDQ-A İnce Gizli Tavan Tipi İç Ünite VRV

Daikin – FXDQ-A Düşük Statik Basınçlı İç Ünite VRV

Daikin - FXFQ-B Dairesel Atışlı Kaset Tipi İç Ünite VRV

Daikin – FXFQ-B Dairesel Atışlı Kaset Tipi İç Ünite VRV

Daikin - FXSQ-A Orta Statik Basınçlı İç Ünite VRV

Daikin – FXSQ-A Orta Statik Basınçlı İç Ünite VRV

Daikin Klima Sistemleri Özellikleri

Kapalı alanda oluşturulun ısınma ve soğutma çalışmaları dengede tutulduğu zaman içerisinde işten daha fazla verim elde edilmesi sağlanır. Birbirinden bağımsız, birden fazla bölgenin iklimlendirme ihtiyacı olduğu takdirde kullanım sağlanması çeşitli yerlerde varlığını gösterir. Daikin VRV / VRF klima sistemleri ısı geri kazanım özelliği klima teknolojileri arasında en ileri teknolojilerden birisidir.

Daikin VRV / VRF Klima Sistemleri İç Ünite Serisi

İç üniteler (26) model olup toplam da 116 varyasyonlu VRV Klima ile iklimlendirmeler rahatlıkla gerçekleştirilir. Daikin VRV / VRF klima sistemleri geniş yelpazesi kullanılan alanların da çeşitli şekillerde oluşmasını sağlamıştır. Ofis, otel ve mağazalar gibi birçok diğer ticari alanda yazın tazeliği ile kışın sıcaklığı sağlayan iklimlendirmeler bu sistemlerin sayesinde kolayca elde edilir. Kapalı mekanlarda yaşamların daha rahat şekilde oluşmasına zemin hazırlar.

Yüksek Verimlilik Elde Eden Sistem

Yüksek enerji verimliliğine sahip sistemin çalıştırılması daha kolaydır. Güvenilir olması sayesinde çalışım kolaylığı elde edilir. İç üniteler yardımıyla verimli soğutma ve ısıtma sağlama meydana gelir. Taze havanın oluşması, havalandırma ve ideal şekilde eşit sıcak hava perdesi ısıtması bu sistem sayesinde meydana gelir. Bu özelliklerin merkezi bir yönetim veya bağımsız sistemler kullanılarak kontrol edilmesi sağlatılır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayınız

Bilgi ve İletişim Formu

Hizmetlerimizden yararlanmak veya satın almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun!